Sofa Loca konut projesi satışta

Emlak Konut GYO, Baş Yapı ve Solar Yapı ortaklığıyla Ankara’da 126 milyon TL’lik yatırım bedeli ile hayata geçirilen Sofa Loca projesinde satışlar başladı.

Sofa Loca konut projesi satışta

SofaLoca projesinde,  konut  fiyatları KDV dahil 640  bin liradan yatırımcıya ulaşıyor.

Emlak Konut GYO, Baş Yapı ve Solar Yapı ortaklığıyla Ankara’da 126 milyon TL’lik yatırım bedeli  ile hayata geçirilen  Sofa Loca projesinde satışlar başladı. Sofa Loca projesinde,konut   fiyatları  KDV dahil 640  bin liradan yatırımcıya ulaşıyor.Baş Yapı ve Solar Yapı ortaklığı tarafından, Eskişehir yolu üzerinde  yer alan Ankara’nın en değerli  projelerinden olan  SofaLoca projesi, yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor. Satışların başladığı Sofa Loca konut projesindeki konutlar yoğu talep görüyor.

Sofa Loca projesi, Ankara’nın en kıymetli  lokasyonu olan Eskişehir yolu üzerinde, Başkent  Üniversitesi  Kampüsü’nün hemen yanında, Konutkent kavşağında  konumlanıyor.  Emlak Konut GYO güvencesi  ve 126 milyon TL’lik yatırımla inşa edilen“Sofa Loca projesi”,lansman dönemine özel ödeme seçenekleriyle  yatırımcılara ulaşıyor.Akıllı ev  teknolojisi ile inşa edilen Sofa Loca projesinde,  çevreci donatılar yer alıyor. 

Sofa Loca: Hem Akıllı Hem Çevreci

Geleneksel Türk mimarisinin kullanıldığı Sofa Loca projesinin konumlandığı , 18 bin 228 metrekarelik alanının yüzde 70’i peyzaj  şelale ve süs havuzlarına ayrılmış durumda.Ankara’da  özellikle sahip olduğu çevreci donatılarıyla örnek  gösterilen Sofa Loca projesinin  her katında atık ayrıştırma sistemi, güneş enerjisi panelleri ve elektrikli araç şarj istasyonları  mevcut. Tamamı ferah  ve konforlu  konulardan oluşan Sofa Loca projesi, toplam  150 lüks daireden oluşuyor. Sofa Loca projesindedaire tip ve büyüklükleri  şöyle;  3+1, 4+1 ve 5+1 daire büyüklükleri ise,182 ila 286 metrekare arasında değişiyor. 

Konut fiyatlarının 640 bin liradan başladığı Sofa Loca projesinde, yatırımcılara sunulan ödeme kolaylıkları arasında,daire fiyatının %75’ine 120 aya kadar %0,87 faiz oranıyla konut kredisi  olanağı sunuluyor. Projede ayrıca,  %1 peşinat imkanı  ilepeşinatın kalan bölümü  12 ve 24 ayları bölünüyor. Yatırımcıların her türlü konforu  düşünülerek planlanan projede; her daireye kapalı otopark, hamam, kapalı yüzme havuzu, fitness, squash salonu, spor salonları, havuz başı kafeterya ve 7/24 güvenlik mevcut.
<< Önceki Haber Sofa Loca konut projesi satışta Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:  
ÖNE ÇIKAN HABERLER