İstanbul'da dehşet!

Kendisinden haber alınmayan 42 yaşındaki Malike Okutucu'nun kapısına giden polis dehşet veren bir manzara ile karşılaştı. Okutucu'nun haftalar önce öldüğü ve cansız bedeninin evde beslediği kedi-köpekler tarafından parçalandığı ortaya çıktı.

SHABER3.COM

İstanbul'da evcil hayvanlarıyla birlikte yaşayan 42 yaşındaki Malike Okutucu ev sahibinin aramalarına cevap vermeyince inanılmaz olay ortaya çıktı. 

Kağıthane'deki evinde kedi ve köpekleri ile yaşayan Okutucu, 3 aydır kirasını ödemeyince ev sahibi tarafından defalarca arandı.

Cevap verilmemesi üzerine şüphelenen ev sahibi, bir arkadaşından kiracısını kontrol etmesini istedi. Malike Okutucu'nun yaşadığı daireye gelen Cevahir Z., zile basmasına rağmen karşılık alamadı. 

Ev sahibi arkadaşını arayarak bilgi veren genç adam, daireden kötü kokular yayıldığını söyledi.

POLİS MEMURLARI MANZARA KARŞISINDA ŞOKE OLDU

Kadının oturduğu daireye gelen ev sahibi, kokulardan şüphelenerek polise haber verdi. Polis memurları, çilingir eşliğinde kapıyı açtığında gördükleri manzara karşısında şoke oldu.

Genç kadının yaşadığı dairede arama yapan emniyet güçleri Malike Okutucu'nun haftalar öncesinden öldüğünü tespit etti.

Genç kadının cansız bedeninin evde birlikte yaşadığı 3 kedi ve 1 köpek tarafından parçalandığı, tanınmayacak hale geldiği tespit edildi. 
<< Önceki Haber İstanbul'da dehşet! Sonraki Haber >>
ÖNE ÇIKAN HABERLER