Beşiktaş'ta transfer krizi

Beşiktaş'ın kadrosuna katmak istediği ancak sorunlar olduğu belirtilen Nicolas Lodeiro transferi konusunda yeni bir iddia ortaya atıldı..

Beşiktaş'ta transfer krizi

Siyah-beyzalı kulübün Uruguaylı futbolcunun çoğunluk hisselerini elinden bulunduran "WDS" adlı bir fon şirketi ile anlaşmaya vardığı ancak buna Botafogo kulübünün karşı çıktığı öğrenildi. Brezilya basını Beşiktaş'ın Lodeiro transferini fon aracılığı ile yapmaya çalıştığını yazdı.  
 
Uruguaylı yıldızın bonservis haklarının %43.75'ini ellerinde bulunduran "WDS" adlı bir fon şirketinin Beşiktaş ile anlaşmaya vararak bu oyuncunun hisselerini sattığına yer veren gazeteler ancak geriye kalan %53.75'lik bölümüm Botafoga Kulübü ile ona yakın şirketler tarafından satın alındığını ve bu kesimin ise bu transfere sıcak bakmadığını savundu.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Botafogo yöneticisi Sidnei Loureiro, Lodeiro'ya takımın ihtiyacı olduğunu ve bu oyuncuyu Beşiktaş'a satmayı düşünmediklerini söyledi. Lodeiro'nun halen bir kısım satma haklarını ellerinde bulundurduklarını vurgulayan Loureiro Beşiktaş'ın oyuncu için 8 milyon avroluk bonservis bedeli ödemesi halinde sahip olabileceğini iddia etti.

<< Önceki Haber Beşiktaş'ta transfer krizi Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:  
ÖNE ÇIKAN HABERLER