Trabzonspor'un eski başkanı bakın hangi takıma yönetici oldu

BÜYÜKŞEHİR Belediyesi Erzurumspor'un kongresinde Ali Demirhan, yeniden başkan olurken Trabzonspor'un eski başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu da yönetim kuruluna seçildi.

Trabzonspor'un eski başkanı bakın hangi takıma yönetici oldu

YÖNETİM DEĞİŞTİ

Spor Toto 3'üncü Lig 1'inci Grupta şampiyon olup 2'nci Lig’e çıkan Büyükşehir Belediye Erzurumspor'un olağanüstü kongresi, Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde yapıldı. Tek adayın olduğu genel kurulda Ali Demirhan tekrar kulüp başkanlığına getirilirken yönetim kurulu değişti. Yeni önetim kurulunun en dikkat çekeni ise Trabzonspor'un eski başkanlarından İbrahim Hacıosmanoğlu oldu. Başkanı Ali Demirhan, kongreden sonra şunları söyledi:

"HACIOSMANOĞLU'NUN BİLGİ VE BİRİKİMİNDEN YARARLANACAĞIZ"

"Erzurumspor'u çok sevdiğini bildiğim Sayın Hacıosmanoğlu'na yönetime girmesi için teklifte bulundum. Sağolsun kırmadı ve, (Biz kardeş şehiriz. Elbette girerim) dedi. Futbolda önemli bir isim. Kendisinin bilgi ve birikiminden yararlanacağız. Futbol camiasını çok iyi biliyor. Yönetime girer girmez kulüp her yerde konuşulmaya başlandı. Kendisi kulübümüze maddi destekte de bulunacak. İkinci ligde de şampiyonluğun en büyük adayı biziz."

YENİ YÖNETİM

Ali Demirhan başkanlığındaki kulübün yeni yönetimi şu isimlerden oluştu:

"İbrahim Hacıosmanoğlu, Zafer Aynalı, İbrahim Bulut, Mehmet Tan Özyapar, Murat Aslan, Celal Emrah Yüce, Tuncay Atasever, Uğur Yürekseven, Taner Tugay, Hayrettin Aydın, Kenan Sezer, Ethem Tanrıver, Savcı Kaya, Dilaver Yılmaz, Sefer Sani Gülcü, Yıldırım Hakan Oral, Şahin Kara, Vadat Aydın, Haki Baran, Osman Kaplan, Mustafa Macit, Asim Uysal, Gökhan Yılmaz, Muammer Aydın"


DHA
<< Önceki Haber Trabzonspor'un eski başkanı bakın hangi takıma yönetici oldu Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:
ÖNE ÇIKAN HABERLER