Özyurtlar İnşaat'tan N5 Suites ve Ncadde'ye kampanya

Özyurtlar inşaat, N5 Suites’te mobilyalı daireler 199 bin liradan, NCadde’de ise daireler 189 bin liradan başlayan fiyatlarla yatırımcılara satılırken, peşin ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Özyurtlar İnşaat'tan N5 Suites ve Ncadde'ye kampanya

Özyurtlar İnşaat; inşa ettiği N5 Suites ve NCadde projelerinde çok özel bir kampanyaya imza atıyor. Kampanya kapsamında mobilyalı daireler N5 Suites’te 199 bin liradan satışa sunulurken peşin alımlarda yüzde 15 indirim yapılıyor. NCadde’de ise daireler 189 bin liradan başlayan fiyatlarla satılırken peşin ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanıyor. Her iki projede de daire bedelinin yüzde 50’sini peşin verenlere kalanını teslimde ödeme imkanı sunuluyor. N5 Suites ve NCadde sadece oturum amaçlı değil yatırım amaçlı düşünenler için de cazip imkanlara sahip. 

N5 SUITES: METROBÜSE YÜRÜME MESAFESİNDE

Daireler, N5 Suites’te aylık 3 bin liradan, NCadde’de ise aylık 2 bin liradan kiraya verilebiliyor Her iki proje de önümüzdeki yıl sahiplerine teslim ediliyor. Avcılar’da yükselen ve 15 kattan oluşan N5 Suites’de 187 adet rezidans dairenin yanı sıra 134 adet bağımsız otel bölümü ve 8 adet ticari birim bulunuyor. Otel bölümünün işletmeciliğini Dedeman Otelcilik yapıyor. N5 Suites’te 40 metrekare büyüklüğünde 1+0 dairelerle, 70, 80 ve 87 metrekare büyüklüğünde 1+1 daireler bulunuyor. 

N5 Suites’te mobilyalı daireler 199 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Peşin ödemelerde yüzde 15 indirim yapılıyor.Daire bedelinin yüzde 50’sini peşin verenler borcun kalan kısmını teslimde ödeme sansı yakalıyor. N5 Suites’ten yatırım amaçlı daire alanlar isterlerse aylık 3 bin liradan kiraya verebiliyor. Avcılar’da inşa edilen N5 Suites, metrobüs durağına ve Torium AVM’ye yürüme mesafesinde yer alıyor. Avcılar İDO’ya 7 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakika uzaklıkta bulunuyor.  

NCADDE: İŞ YERINDE RESİDENCE KEYFİ

Özyurtlar İnşaat güvencesiyle Esenyurt’ta inşa edilen NCadde, 7 bin metrekarelik arsa üzerinde tek blok halinde yükseliyor. Toplam 17 kattan oluşan projede rezidans daireler ve ofisler yer alıyor. NCadde’de 112 adet 1+1 home ofis dairenin yanı sıra, 11 adet de işyeri bulunuyor. NCadde’de yer alan tamamı 1+1 dairelerin büyüklüğü 70 ve 75 metrekare arasında değişiyor. NCadde’de daireler, 189 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 

Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim yapılıyor. Daire bedelinin yüzde 50’sini peşin verenler borcun kalan kısmını teslimde ödeme sansı yakalıyor. NCadde’den yatırım amaçlı daire alanlar isterlerse aylık 2 bin liradan kiraya verebiliyor.Projede ayrıca tapuları hazır olan 11 adet dükkanla, 8 adet de normal ticari birim bulunuyor. Projede iki adet lojistik depo yer alıyor.Esenyurt Belediyesi’nin tam karşısında inşa edilen NCadde, Atatürk Havalimanı’na 18 dakika, Avrupanın en büyük alışveriş merkezi olan Marmara Park’a 6 dakika ve Esenyurt Devlet Hastanesi’ne 2 dakika uzaklıkta yer alıyor. 

N5 SUITES VE NCADDE İLETİŞİM: 444 40 27


<< Önceki Haber Özyurtlar İnşaat'tan N5 Suites ve Ncadde'ye kampanya Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:  
ÖNE ÇIKAN HABERLER