Viaport Venezia'dan İtalyan stili ofis

San Marco manzarasında, İstanbul’un en hareketli alışveriş noktasında, dünyanın en şık markalarının bir arada bulunacağı Venedik ofislerinde şimdiye kadar yüzde 35’i için ön talep toplandı.

Viaport Venezia'dan İtalyan stili ofis

Konforu, tasarımı, kalitesiyle bambaşka bir ofis deneyimi yaşatmaya hazırlanan Venedik ofisleri, lokasyonu ile de İstanbul’un merkez noktasında bulunması sebebiyle yoğun ilgi gördü. TEM otoyolunun yanı başında yükselen Venezia, Habipler-Topkapı tramvay hattının karşısında konumlanıyor. Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattından da direkt bağlantı alacak proje, Venedik’e metro ile rahatlıkla ulaşım imkânı sunuyor. 

İstanbul’un en şık İtalyanı olarak lanse edilen Viaport Venezia projesinin ofisleri ise iş hayatında İtalyan stilini yaşatmaya hazırlanıyor. Toplamda 25 bin metrekarelik alan üzerinde İtalyan mimarisi ile tasarlanarak inşa edilen ofisler, 3,30 tavan yüksekliği ile de ferah bir ortamda çalışma ayrıcalığı sunuyor. Büyüklükleri 53 metrekare ile 202 metrekare arasında değişen ve modüler olarak tasarlanan çalışma mekânları, birleştirilerek daha geniş bir alana sahip olma avantajı da sunuyor. Toplantılar, eğitimler veya seminer organizasyonları için düşünülerek tasarlanan toplantı odaları ise ofis sahiplerinin hizmetine sunuluyor. Ofis çalışanları için tasarlanan kapalı otoparklardan direkt ofislere çıkış yapılabiliyor.

 Projenin Mayıs 2015’te tüm fonksiyonlarının hayata geçmesi ile birlikte, Venezia ayda 1 buçuk milyon kişi tarafından ziyaret edilecek. San Marco Meydanı’na bakan manzarada çalışma fırsatı yakalayacak olan ofis sahipleri, gondolların gezinti yaptığı su kanallarının kenarında kahve keyfi yaparken müşterilerini ağırlayabilecek, iş yemekleri organizasyonlarını ofislerin hemen yanındaki dünyaca ünlü İtalya restoranlarında yapabilecekler. Öğle tatillerini spor yaparak değerlendirmek isteyenler de, çok uzağa gitmeyecek. Venezia’daki ofislerin hemen yanı başında bulunan fitness ve SPA merkezi, ofis çalışanlarına özel hizmet verecek. Venedik’i ofis sahiplerinin işine de getirecek olan Viaport Venezia ofislerinin satış fiyatları 329 bin liradan başlıyor, 1 milyon 300 bin liraya kadar çıkıyor. 

Hayırlıoğlu: “Venezia ofisleri herkesin işine gelecek!”

Kentsel dönüşümün başarıyla gerçekleştirildiği bölgelerden biri olan Gaziosmanpaşa, lokasyonu ve ulaşım kolaylığıyla İstanbul’un yükselen yıldızı olarak anılıyor. TEM ve E-5 bağlantıları, havaalanına ulaşım kolaylığı ve raylı sistemlere direkt bağlantısı olması sebebiyle iş dünyasının yeni gözbebeği durumunda bulunuyor.Şehir merkezinde, yeni ve gelişen çağın ihtiyaçlarını karşılamak üzere yüksek performansla dizayn edilen Venezia ofisleri, iş hayatını son derece kolaylaştıracak donatılara sahip. Bölgenin ofis ihtiyacına cevap verecek olan Venezia ofislerinin yüksek prim yapması da öngörülüyor. 

Konutlarda satışa çıktığı günden beri yüzde 100’ün üzerinde bir prim yaşandığını kaydeden Viaport Venezia Satış Pazarlama Direktörü Cenk Hayırlıoğlu, “Mayıs 2015’te projeden daire satın alanlar, kanalların kenarlarında kahvelerini yudumlarken bir yüzde 50’lik daha prim elde etmenin keyfini yaşayacaklar demiştim. Aynı şeyi ofis sahipleri için de söyleyebilirim. Venezia’dan ofis satın alanlar, İstanbul’da en doğru projelerden birinde yüksek primle kazançlı çıkacaklar. Hem doğru lokasyon, hem de doğru projeden ofis sahibi olmanın kârlı bir yatırım olduğunu fark edecekler. Venezia ofisleri, herkesin işine gelecek!” dedi. Havalimanına ve şehir merkezine bağlantı sağlayan metrosuyla, Venedik’in ünlü tarihi ve alışveriş caddeleriyle ve projede yaklaşık 7 bin kişinin yaşayacağını belirten Hayırlıoğlu, “Konut etabıyla birlikte, müthiş bir sinerji yaşayacak Venedik ofisleri, Mayıs 2015’te iş dünyasının en keyifli buluşma noktası olacak” dedi. 

“Venedik lüksünü İstanbul’a getirdik”

İş dünyasının en büyük ihtiyaçlarından birinin yeni ofis stoğu olduğunu belirten Via Properties & Gürsoy Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Eş Başkanı Coşkun Bayraktar, bugüne kadar hayata geçirdikleri projelerin İstanbul’a ve Türkiye’ye değer kattığını kaydetti. Viaport Venezia projesinin İstanbul’un imaj değerine katkı sağlayacağını vurgulayan Bayraktar, “Türkiye’nin en pahalı ilk 5 gayrimenkul projesinden birini hayata geçiriyoruz. Projemizde iş hayatının nabzını tutacak 221 adet ofisi satışa sunduk. İstanbul’un merkezinde sınırlı sayıda ofislerimize sahip olanlar, 2015’in sonunda A+ bir iş hayatına merhaba demiş olacaklar” dedi. Yüksek kalite, üstün mimarlık ile Venezia projesini tasarladıklarını aktaran Bayraktar, “İstanbul’un trafiğinin önünden aktığı projemizde, iş dünyasının kalbi de atacak. İş yaşamına farklı bir boyut kazandırıyoruz. Lokasyonu, mimarisi ile farklılık yaratmasının yanı sıra lüksü ve konforu bir arada bulunduracak olan ofislerimiz, San Marco meydanında çalışma ayrıcalığını da ofis sahiplerine yaşatmış olacak. Projemizin ülkemiz ve dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul’umuza hayırlı olmasını dilerim” diye konuştu. 

 Ofislere rekor talep

Venezia ofislerinde satışa çıkmadan rekor ön talep geldiğini aktaran Hayırlıoğlu, “Tüm bu saydığımız özellikler, yatırımcılarımızda farkındalık yarattı. 250 tane ofisimiz için şimdiden yüzde 35’i için ön talep topladık. Satışa çıktığımızda kısa sürede rekor bir şekilde satışların tamamlanacağını ön görüyoruz. Yabancı müşteri ağırlıklı talep almamız da memnuniyet verici. Özellikle Körfez ülkelerindeki yatırımcıların gözünün projemizde olması da kıtalararası başarıya imza atmış olduğumuzun göstergesi oluyor. Yabancı yatırımcılar tercihlerini hem ev hem de ofis almaktan yana kullanmayı istediklerini belirtiyorlar” diye konuştu. 

 Evinize iş getirin

Viaport Venezia ofisiyle ev yaşamını birleştirmeyi düşünenler için de alternatifler sunuyor. 1+1’den, 3+1 dubleks dairelere kadar çeşitlendirilen seçeneklerin bulunduğu proje, iş ve ev yaşamını da uzaklara gitmeden bir araya getiriyor. Venedik Sarayları’ndan esinlenilerek tasarlanan saray daireleri, ofislerdeki konfor ve ihtişamı dairelere de taşıyor. Venedik’te çalışma imkânı ve yaşama keyfinin sunulduğu projede bulunan AVM, tüm yaşam ihtiyaçlarına da çözüm üretiyor. 200 mağazadan oluşacak Viaport AVM’nin içerisinde sinema, restoranlar ve dünyaca ünlü İtalyan markaları yer alacak. Özel olarak tasarlanan mimarisiyle kapalı ortamda açık hava hissi yaşatacak olan merkez, yapay gökyüzü ile taçlanacak. << Önceki Haber Viaport Venezia'dan İtalyan stili ofis Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:
ÖNE ÇIKAN HABERLER